Skocz do głównej treści strony
Prowincja

2 – 4 września, rekolekcje w DMK: Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość

Data: 19-07-2016

Temat: Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość.

02 – 04 września 2016

Rekolekcje dla wszystkich

Uważasz, że inni są lepsi, cenniejsi, bardziej obdarowani, ciekawsi niż Ty? Dokucza Ci niepewność i niewiara we własne siły? Wątpisz w swoje istnienie, wartość, zdolności i swoje możliwości? Czy czujesz się sierotą? Można to zmienić o ile pragniesz przyjąć swoje życie na nowo i nim się cieszyć!

CELE:

Na rekolekcjach powiemy:

  • jak na nowo przyjąć swoje istnienie,
  • odkryć posiadaną wartość i godność, której nic i nikt nie może odebrać, ani pomniejszyć.
  • Odkryjesz swoje prawdziwe „ja”.
  • Poznasz przyczyny niskiego poczucia wartości, skutki i niszczące zachowania.
  • W świetle Słowa Bożego poznasz źródło skłonności do pomniejszania samego siebie, wycofania i „kurczenia” w sobie.
  • Otrzymasz konkretne wskazówki jak kruchość i własne ograniczenia przemienić w wartości, aby przybliżysz się do prawdy o swoim bogactwie i niepowtarzalności.
  • Zobaczysz jaką masz wartość o oczach Boga i jak wysoko On pragnie Cię wynieść.

DLA KOGO?

Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy poprzez trudne doświadczenia (np. porażkę, straty, poniżenie, zdradę, odrzucenie, biedę, brak pracy) utracili poczucie wartości, godności, bądź poczucie sensu. Zapraszamy tych, którzy chcą odzyskać wewnętrzną równowagę, wolność i nadać swemu życiu wartość i znaczenie.

Prowadzenie:

o. dr Robert Zbierański: franciszkanin, pedagog, duszpasterz gdańskiej wspólnoty akademickiej San Damiano, prowincjalny moderator Ruchu Światło-Życie, wykładowca Seminarium Franciszkanów w Łodzi, zastępca dyrektora Domu Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana Kolbego.

o. Piotr Pliszka OFMConv., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.

Irena Neumueler: teolog, pedagog, doradca chrześcijański, trener rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na wydziale teologicznym. Ma doświadczenie pracy nauczycielskiej i wykładowcy. Jest pomysłodawczynią i autorką Programu Status Feminae oraz prezesem Fundacji Status Feminae; właścicielką firmy szkoleniowej InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ. Jej pasją od wielu lat jest towarzyszenie i wspieranie w rozwoju duchowym i osobistym drugiego człowieka.

Koszt rekolekcji za osobę:

Proponujemy opcje:

150 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne, bez noclegu
190 zł – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój wieloosobowy
240 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój dwuosobowy
290 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój jednoosobowy
Szanowni Państwo,

Prosimy o potwierdzenie e-mailem udziału w rekolekcjach oraz dokonanie przedpłaty bezzwrotnej w wysokości 50 złotych na konto najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem rekolekcji, czyli do 25 sierpnia 2016r :

DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO
80-822 GDAŃSK UL. ŚW. TRÓJCY 4

PNB Paribas Bank Polska S.A.
ul.Okopowa 7,
80-819 Gdańsk
BIC: PPAB PLPK

nr konta w PLN: 29 1600 1303 1849 0332 9000 0001
w systemie IBAN: PL29 1600 1303 1849 0332 9000 0001

Brak potwierdzenia i przedpłaty rozumiemy jako wycofanie się z udziału w rekolekcjach. Zabieg ten pozwala nam przyjąć określoną ilość osób bez niepotrzebnego blokowania miejsc. Dziękujemy za zrozumienie.

formularz zgłoszeniowy na www.dmk.pl

Przejdź do góry strony