Skocz do głównej treści strony
Prowincja

Koncert Betlejem w Gdyni – 10 I 2019

Data: 15-12-2018

Bilety i płyty cegiełki do nabycia u Franciszkanów:

Gdynia
Franciszkański Sekretariat Misyjny
Gdynia, ul. Ujejskiego 40
tel. (58) 662 39 31

Gdańsk
Dom Pojednania i Spotkań
ul. Świętej Trójcy 4
– sobota 15 grudnia 9.00 – 18.00
– niedziela 16 grudnia 10.00-16.00
– w tygodniu 10.00-18.00.
Można również umówić się telefonicznie z br. Bartoszem 609 113 117.

Tegoroczną trasę poprzedza ALBUM „JAK W BETLEJEM. Live”. 

Album stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowa wartość „Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta.

Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej AUKSO pod batutą Marka Mosia
oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód z trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2018/2019 oraz sprzedaży albumu ”Jak w Betlejem. Live”  jest przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Kupując bilet lub płytę „Jak w Betlejem”, pomagasz! www.betlejemwpolsce.pl

Przejdź do góry strony