Skocz do głównej treści strony
Prowincja

Aplikacja Męczennicy z Pariacoto już do pobrania

Utworzono: 14-07-2022

Teraz modlitwa za wstawiennictwem bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego – franciszkańskich męczenników z Pariacoto będzie łatwiejsza. Darmowa aplikacja dostępna jest w App Store i Google Play.

Franciszkanie już od początku swojego istnienia byli – mówiąc współczesnym językiem – bardzo mobilni. Wędrowali najczęściej pieszo z modlitwą i Ewangelią od miejscowości do miejscowości, nie zwracając uwagi na niewygodę, złą pogodę i inne przeszkody. Do wielu miejsc byli zapraszani, w innych nie zawsze chciano ich słuchać. Dziś, za pomocą nowoczesnej aplikacji, każdy może zaprosić pierwszych polskich misjonarzy męczenników do swojego telefonu, a przez to – do swojego życia i serca.

Za pomocą nowoczesnej aplikacji, każdy może z łatwością odnaleźć modlitwy za wstawiennictwem męczenników, którzy ponad 30 lat temu w Peru oddali swoje życie za wiarę. Powstała w czasie, gdy relikwie 1 stopnia bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego znajdują się już w ponad 500 miejscach w Polsce i na świecie, a około 500 tys. obrazków z relikwiami 2 stopnia trafiło do wiernych.

W aplikacji można znaleźć nowennę za wstawiennictwem męczenników z Pariacoto, litanię oraz inne modlitwy, a także życiorysy franciszkanów. W zakładce „relikwie” widnieje lista miejsc, w których znajdują się relikwie I stopnia błogosławionych Michała i Zbigniewa. Tam publikowane będą informacje o tym, gdzie odbędzie się najbliższe przekazanie relikwii. Aplikacja umożliwia także dodawanie próśb i podziękowań oraz świadectw o otrzymanych łaskach za przyczyną męczenników z Pariacoto.

Darmowa aplikacja mobilna Męczennicy z Pariacoto do pobrania: Google Play   App Store

Przejdź do góry strony