Skocz do głównej treści strony
Prowincja

W Niepokalanowie zakończyło się Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi

Utworzono: 24-08-2018

Trzy godziny modlitwy, na którą składały się: Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec, Eucharystia, konferencje, świadectwa uzdrowień, projekcje fimów, a przede wszystkim Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi.

To wszystko codziennie od 6 do 22 sierpnia działo się w Niepokalanowie w ramach drugiej już edycji Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Mówi inicjator wydarzenia – ojciec Mirosław Kopczewski.

Gośćmi tegorocznego Wielkiego Zawierzenia w Niepokalanowie byli m.in. ks. bp Jan Piotrowski, ks. Dominik Chmielewski SDB, ks. Stefan Irla (egozorcysta), o. Stanisław Jarosz OSPPE, ks. Marek Siwicki TChr, Małgorzata Nawrocka, Dorota Hałasa (z Japonii), Wiesława Kowalska, Wincenty Łaszewski, Maciej Bodasiński, Grzegorz Kasjaniuk i Benon Wylegała. Muzycznie posługiwali Zespół „Za Nim” oraz Wspólnota Guadalupe.

Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi jest owocem spotkań „Oddaj się Maryi”, które od listopada 2016 roku odbywają się w Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Niepokalanowskie pierwszosobotnie spotkania inspirowane są z kolei Zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, które od wielu już lat odbywają się, co miesiąc, na Jasnej Górze.

Zapis większości nabożeństw, kazań i konferencji, wygłoszonych poczas tegorocznego Wielkiego Zawierzenia znaleźć można na stronie www.radioniepokalanow.pl

Przejdź do góry strony