Skocz do głównej treści strony
Prowincja

Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej

Utworzono: 09-12-2015

W szkoleniu „Metodyka polsko-niemieckiej wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej”, które odbyło się 9 grudnia br. w DMK- Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku wzięło udział 15 pedagogów i nauczycieli.

Podczas szkolenia zaprezentowano możliwości zorganizowania wymiany międzynarodowej przy wsparciu finansowym Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Uczestnicy mieli okazję wymienić się praktycznymi wskazówkami i doświadczeniami. Ważnym elementem szkolenia były również metody- gry i zabawy z animacji językowej.

Uczestnicy tworzyli w grupach program wymiany i przygotowywali metody pracy podczas wymiany z młodzieżą. Rozmawiano o rozliczeniu projektu i sposobach ewaluacji.

Zapraszamy na kolejne szkolenia!

Tekst i foto: Jakub Garsta

Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej Grafika: Metodyka wymiany młodzieży PNWM z elementami animacji językowej

Przejdź do góry strony