Skocz do głównej treści strony
Prowincja

Życzenia – Narodzenie Pańskie 2009

Utworzono: 23-12-2009

Gdańsk, Narodzenie Pańskie 2009

Tu es humilitas!
Ty jesteś pokorą!

(Św. Franciszek z Asyżu)

Zapewniając o duchowej łączności w dniach świątecznych życzymy wszystkim odwiedzającym naszą Stronę zachwytu pokorą Słowa, które stało się Ciałem w Jezusie z Nazaretu.

Niech On nas umacnia także w Roku Pańskim 2010 do okazywania „wszelkiego rodzaju cierpliwości i stałości”(Kol 1,11) a Jego dobroć niech będzie z nami!

Naszych Parafian, odwiedzających nasze kościoły, związanych z naszymi klasztorami, misjami, naszych Uczniów, Członków grup duszpasterskich, Rycerzy Niepokalanej, Tercjarzy, Służbę Liturgiczną, nasze Rodziny, Darczyńców i Przyjaciół zapewniamy o modlitwie i pamięci zwłaszcza podczas Pasterki w Noc Narodzenia Pańskiego.

Dziękujemy za doznawaną wciąż na nowo ludzką życzliwość, gotowość do współpracy i zaangażowania na różnych płaszczyznach działalności naszej Prowincji w kraju i zagranicą.

Gromadząc się we Wspólnotach przy Wigilijnym Stole wspominamy również tych, których nie ma już wśród nas, którzy odeszli od nas. Prosimy Pana, aby zmarłym dał udział w pełni odkupienia a żywych umocnił swoim błogosławieństwem.

Ufni w orędownictwo Świętej Bożej Rodzicielki i Jej Oblubieńca Świętego Józefa życzymy pełnych pokoju i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

W imieniu Franciszkanów Prowincji Gdańskiej

o. Adam M. Kalinowski, prowincjał


Życzenia od Ministra Generalnego (po włosku)

Natale 2009 from ofmconv on Vimeo.

Przejdź do góry strony