Skocz do głównej treści strony
Prowincja

Życzenia na Boże Narodzenie 2019

Utworzono: 23-12-2019

Życzenia wikariusza prowincjalnego o. Tomasza Ryłko na Narodzenie Pańskie 2019 r.

Pokój i dobro!

Kochani bracia, drodzy bracia i siostry współpracujący z naszymi braćmi na całym świecie, w Polsce, na misjach.

Czas Narodzenia Pańskiego to czas, kiedy myślimy o tym, co było w nas słabe, o tym, czego nie potrafiliśmy w sposób właściwy wykonać. Na samym początku chcemy przede wszystkim przeprosić za te wszystkie nasze błędy, niedociągnięcia, za to wszystko, co nie było jeszcze tym, co chcieliśmy przekazać tym, do których Pan nas posyła.

Z drugiej strony chcemy z całego serca życzyć sobie i każdemu z was wiele miłości, pokoju i dobra. Niech rodzący się Chrystus pozwala każdemu doświadczać Jego obecności. Chrystus został nam dany jako nasz Zbawiciel i Odkupiciel. On jest tym, który wyznacza nam cel naszej wędrówki. Niech doświadczenie tych świąt dla każdego z nas będzie okazją do tego, abyśmy coraz bardziej wzrastali w tej miłości i w tym powołaniu, do którego Pan każdego z nas wzywa.

Zechciejmy więc dzielić się radością, pokojem i miłością. Zechciejmy dawać sobie nawzajem wiele pokoju i dobra.

Z całego serca wszystkim braciom, wszystkim tym, którym bracia posługują na całym świecie, dziękując Bogu za dar każdego z was, składam najserdeczniejsze życzenia. Niech rodzący się Chrystus pozwoli wam doświadczyć Jego bliskości i Jego miłości.

Przejdź do góry strony